Наукові інтереси: Антенні системи із поляризаційним обробленням сигналів, ортомодові перетворювачі, поляризатори, диплексери, широкосмугові фазовані антенні системи.
Народився в 1987 році у місті Києві. У 2005 р. закінчив гімназію «Києво-Могилянський колегіум» із золотою медаллю.
У 2011 р. закінчив із відзнакою РТФ. Стипендіат іменної стипендії Президента України. Працював на кафедрі теоретичних основ радіотехніки з 2014 р., з 2021 р. працює на кафедрі радіоінженерії. Доцент, кандидат технічних наук за спеціальністю «Антени та пристрої мікрохвильової техніки».
Член організаційного комітету і учасник міжнародної конференції XI International Conference on Antenna Theory and Techniques, яка проходила 2017 року в місті Києві. Учасник міжнародної конференції International Conference on the Cooperation and Integration of Industry, Education, Research and Applications, яка проходила 2019 року в місті Чанчунь, Китайська Народна Республіка.
За час роботи на РТФ викладав дисципліни «Електродинаміка та поширення радіохвиль», «Прикладна електродинаміка», «Пристрої надвисоких частот і антени», «Антенні системи».
Публікації: 2 патенти, 12 статей, 1 навчальний посібник.
Наукові інтереси: антенні системи із поляризаційним обробленням сигналів, ортомодові перетворювачі, поляризатори, диплексери, широкосмугові фазовані антенні системи, біконічні всеспрямовані антени.
У 2011 році закінчив із відзнакою радіотехнічний факультет НТУУ «КПІ». Стипендіат іменної стипендії Президента України. Працює на радіотехнічному факультеті з 2014 р., доцент, кандидат технічних наук за спеціальністю «Антени та пристрої мікрохвильової техніки». Лауреат конкурсу «Молодий вчений року» в номінації «Молодий методист року в галузі фізичних наук», лауреат конкурсів «Молодий викладач-дослідник» КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Винайшов і запатентував новітні антенні системи для радіомоніторингу. Розробив високоефективні мікрохвильові пристрої оброблення поляризації сигналів для супутникових інформаційних систем. Брав участь у створенні антенних систем на замовлення України, Великобританії, Азербайджану, Китайської Народної Республіки.
Є автором 2 патентів, понад 100 публікацій у міжнародних наукових виданнях, 6 навчальних посібників.
Лекційний курс: «Електродинаміка та поширення радіохвиль».
Із 2023 року заступник декана радіотехнічного факультету з наукової роботи.